OK Palapinių nuoma
50 kvadratų pavilijono nuoma Palapinių nuoma Pavilijonai vestuvėms

Pavilijonų nuoma

Kodėl verta nuomotis pavilijoną?

Pavilijono viena iš pritaikymo sričių tai nuoma vestuvėms, pokyliams, parodoms,firmų produktų pristatymams, meno parodų metu kaip laikinoji galerija.
 
Pavilijono nuoma parodai kurios metu pavilijonas įrengiamas kaip laikinoji firmos svečių priėmimo pokalbiui, deryboms buveinė parodos metu. Čia Jūs galėsite nepriklausomai nuo oro sąlygų įsirengti svečių „priėmimo salę“su firmos produktų ar paslaugų ekspozicija arba be jos. Jums nereikės nuomotis brangiai kainuojančių patalpų. Įrenginėti jų ar atlikti dalinį jų pertvarkymą parodos metu. Pavilijonas pilnai atstos jums laikinąsias patalpas.
Pavilijonas taipogi tiks įmonės ar firmos pilnai ar dalinei produktų ekspozicijai parodos ar kokio kito renginio metu kur vėlgi jis atstoja laikinąsias patalpas su tom pačiom galimybėm kaip ir stacionarios patalpos, tik mažesne investicija pavilijono nuomai.
Pavilijoną Jūs galite dekoruoti iš lauko suteikdami papildomą informaciją ar reklamą apie save ir savo veiklą ar produktą.
Pavilijonai taip pat labai tinka vestuvėms, krikštynoms, išleistuvėms, gimtadieniams.

Turizmas Lietuvoje Lietuvos turizmo katalogas Renginiai įmonėms Turizmo informacija Renginiai Kaune renginiai Interneto svetainių kūrimas